Töltsék a Valentin-napot a Gundelben. Várjuk Önöket szeretettel, hogy együtt ünnepelhessük a szerelmet, az összetartozást és a gasztronómia örömeit.
További információhoz kattintson ide.

Cafe Patisserie Restaurant
Sajtválogatás magyar sajtokból

A legkiválóbb magyar sajtok gondosan összeválogatott kínálatát mutatja be, melyben helyet kapnak a legjobb minőségű kemény és lágy sajtok, különféle érlelési fokozatokkal. Minden sajt egyedi karakterrel rendelkezik, így az ízletes, sós, édeskés és füstös aromák tökéletes harmóniáját kínálja. A sajtok mellé friss gyümölcsök és diófélék társulnak, amelyek még inkább kiemelik az egyes sajtok ízét és textúráját. Ez az előétel tökéletes választás a borok és a sajtok szerelmeseinek, ideális egy különleges vacsora kezdéséhez vagy befejezéséhez.

Allergének:
Glutén
Tej
Diófélék
Vegetáriánusok számára is elkészíthető
Megosztás:

Tisztelt Vendégeink!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy a Gundel Étterem 2025. január 21-én, kedden és január 22-én, szerdán zárva tart.

Elnézésüket kérjük az esetleges kellemetlenségekért, és szíves megértésüket előre is köszönjük.

Kedves vendégünk, iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön legfrissebb híreinkről.

Töltse ki az alábbi űrlapot, hogy havi rendszerességgel megkaphassa a legfrissebb információkat eseményeinkről és étlapváltásunkról.

Szeretettel várjuk a Gundel Étteremben.